Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Roman Ciszek. Nie dotarło do mnie pismo z rezygnacją Szewczyka z członkostwa w PO

pismo szewczykSzef struktur PO Roman Ciszek mówi, że nie dotarło do niego pismo z rezygnacją Mariusza Szewczyka z członkostwa w PO. Dziś pojawiało się oświadczenie podpisane przez Ciszka, w której zwraca się on do Zarządu Krajowego PO o wykluczenie Szewczyka z szeregów członków partii.
Tymczasem do naszej redakcji dotarło pismo z dnia 4 września 2014 roku w którym Mariusz Szewczyk zrzeka się członkostwa w PO. Pisze on w nim: ” W związku z zarejestrowaniem własnego komitetu wyborczego składam rezygnację z członkostwa w Platformie Obywatelskiej Rzeczpospolitej Polskiej. Jednocześnie dziękuję wszystkim za owocną współpracę”. Pismo zostało skierowane do Zarządu Koła nr 1 w Dębicy i wpłynęło do niego 9 września i zostało podpisane przez jednego z polityków tej partii. Skan pisma znajduje się w załączniku do tego artykułu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.