Previous
Next
Previous
Next

Okradała sąsiadkę, grozi jej do 5 lat więzienia.

111111111111111Policjanci dębickiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili sprawczynię kradzieży złotej biżuterii. Okazała się nią kobieta z najbliższego sąsiedztwa.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że złodziejka okradała swoją sąsiadkę w okresie od czerwca do września 2014 r. 64-letnia mieszkanka Dębicy zniknięcie biżuterii zauważyła we wrześniu, wówczas poinformowała o tym fakcie Policję. W trakcie prowadzonych czynności operacyjnych funkcjonariusze wytypowali sprawczynię kradzieży. Okazała się nią 41-letnia sąsiadka poszkodowanej. Zgłaszająca kradzież mieszkanka Dębicy oszacowała straty na kwotę 10 000 zł. Podczas prowadzonego postępowania policjanci odzyskali większą część utraconej biżuterii. Końcem września 41-letniej kobiecie przedstawiono zarzuty, do których się przyznała i złożyła obszerne wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.