Sezon hokejowy rozpoczęty

0294Sezon 2014/2015 hokeja na lodzie oficjalnie uważamy za otwarty! Tymi słowami powitał przybyłych w sobotę 4 października 2014r. prezes Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica Marcin Hadowski.
Drużyna UKH Dębica stanęła do walki z hokeistami z 1928 KTH Krynica. Nie da się ukryć, że przeciwnik był godny i mimo głośnego dopingu zwłaszcza najmłodszej części widowni przegraliśmy 8:1. Honorową bramkę dla drużyny dębickiej strzelił Piotr Naparło – brawo!
Mimo porażki naszych I-ligowców, cała uroczystość uważana jest za wielki sukces dębickiego klubu. Po raz pierwszy udało się przyciągnąć tak dużą liczbę kibiców na trybuny, które tego wieczora zapełnione zostały w ok. 60%. „Zarząd dwoił się i troił, by rozpowszechnić informację o wydarzeniu, jak widać z powodzeniem”– mówi prezes Hadowski. „Z pomocą sponsorów zorganizowaliśmy też wiele rzeczowych niespodzianek oraz laptopa marki DELL ufundowanego przez firmę Elspaw, który był nagrodą główną w konkursie strzałów krążkiem”.
Z zaproszenia skorzystali nie tylko dębiczanie i entuzjaści tej dyscypliny, pojawiło się również wielu polityków , sponsorów UKH, urzędników. Część z nich miała okazję zaakcentować swoje wsparcie dla UKH wychodząc na specjalnie przygotowany dywan podczas uroczystości rozpoczęcia Inauguracji, byli to m.in.: wiceminister sportu Bogusław Ulijasz, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Dawid Chwałka, doskonale znany dębiczanom pan Edward Brzostowski, wiceburmistrz Jerzy Gągała, dyrektor MOSIR Robert Mazur, kierownik MOSIR Agnieszka Hezner, przewodniczący Komisji Sportu przy Radzie Miasta Dębica Andrzej Bal, prezes Elspaw Jerzy Lisowski, przedstawicielka Firmy Oponiarskiej Dębica Monika Garduła, prezes Welding Team Daniel Wojtanowski, wiceprezes Darco Łukasz Darłak. Goście otrzymali symboliczne podziękowania od klubu wygrawerowane na małych kijach hokejowych.
0453
0306
0313
0322
0345
0347
0357
0404
0408
0431
0452

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.