Zaduszki Jazzowe – Krzysztof „Puma” Piasecki – 4 set

Puma_plMiejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Krzysztofa „Pumy” Piaseckiego – 4 set, który odbędzie się 4 listopada br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Wirtuozowi gitary towarzyszyć będą wyśmienici polscy muzycy – Tomek Drachus, Łukasz Gorczyca i Adam Grzelak .
To wyjątkowy kwartet łączący ze sobą różne bieguny muzycznych doznań. Podparty wiedzą i doświadczeniem lidera z dodatkiem siły i werwy młodszej części bandu. Jazzowe frazy i swingująca pulsacja miksuje się z rockową energią, funkowym groovem, bluesową siłą przekazu. Wyjątkowe kompozycje z jednej strony uspokajają i wprawiają w wyjątkowy nastrój, z drugiej wyrywają z siedzeń z elektryczną siłą.
Krzysztof „Puma” Piasecki jest absolwentem Katowickiej Akademii Muzycznej, wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Kompozytor, aranżer, pedagog, jeden z najbardziej wszechstronnych gitarzystów polskiej sceny muzycznej. Nagrał pięć płyt autorskich. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Otrzymał stypendium Berklee College of Music w Bostonie. W 1997 roku zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma muzycznego „Gitara i Bas”. Występował na wspólnej scenie między innymi z Mickiem Sternem, Bobem Malachem, Davidem Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem i Jeffem Berlinem. Gościł w wielu klubach za granicą, w tym w berlińskim klubie A-Trane. Z równą swobodą i równie chętnie gra muzykę tak różną jak rock’n’roll, blues, swing, jazz nowoczesny i fusion.
Skład zespołu:
Krzysztof „Puma” Piasecki – gitara
Łukasz Gorczyca – bas
Tomek Drachus – instrumenty klawiszowe
Adam Grzelak – perkusja
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w DK Śnieżka, ul. Bojanowskiego 18, tel. 14 670 31 67 oraz w Sklepie muzycznym „Miro”, ul. Gawrysia 2.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.