Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie z Mistrzem

IMG_6309W piątek 10 października 2014 roku na zaproszenie Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy gościł Mistrz Świata w Piłce Siatkowej, przyjmujący Reprezentacji Polski, Rafał Buszek. W spotkaniu uczestniczył zastępca burmistrza Miasta Dębicy Jerzy Gągała.
Na sali gimnastycznej SP 10 zgromadziło się ponad 100 osób – głównie zawodniczek i zawodników Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa. Spotkanie rozpoczęło się owacyjnym przyjęciem Mistrza podczas którego Rafał Buszek przyjął gratulacje w związku ze zdobyciem przez drużynę tytułu Mistrza Świata oraz otrzymał pamiątkowe upominki od władz miasta, Zarządu UKS Kępa Dębica, Zarządu Stowarzyszenia Dziesiątka oraz Dyrektora SP nr 10 w Dębicy im. Ks prof. Alojzego Nosala. Prawie każdy chciały zadać pytania przyjmującemu ASSECO Resovii, a już na pewno otrzymać autograf wraz z pamiątkowym zdjęciem. Po części oficjalnej, Rafał Buszek odpowiadał na pytania zgromadzonych na spotkaniu fanów siatkówki. Młodzi ludzie wraz z rodzicami, w skupieniu oraz z wielkim zaangażowaniem słuchali słów jakie kierował do nich zaproszony gość i z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.
„Miejmy nadzieję, że dzięki świadectwu jakie przedstawił Rafał Buszek, młodzi ludzie uprawiający tą trudną dyscyplinę uwierzą, że dzięki swojej ciężkiej pracy, nawet osoby z małych miejscowości mogą spełnić swoje marzenia oraz z jeszcze większą ochotą i radością będą rozwijać swoją pasję. Kto wie może z licznego grona młodych graczy za kilka lat usłyszymy o kolejnym Mistrzu lub Mistrzyni Świata, których idolem był właśnie Rafał Buszek” – podsumowuje spotkanie z Mistrzem Piotr Mazur, prezes UKS Kępa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.