Wypadek w Bobrowej, ranny został 25-latek

111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego wypadku w miejscowości Bobrowa. W wyniku zdarzenia do mieleckiego szpitala przewieziony został 25-letni mężczyzna.
Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Bobrowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą corollą, 25-letni mieszkaniec Woli Żyrakowskiej, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Samochód zatrzymał się po kilkudziesięciu metrach prostopadle do drogi. Kierującego toyotą karetka pogotowia przewiozła do szpitala w Mielcu. Policjanci pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.