Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na placu budowy. Nie żyje 24-letni mężczyzna

111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło podczas prac budowlanych w miejscowości Dęborzyn. W wyniku porażenia prądem zmarł 24-letni mężczyzna.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło podczas prac przy ogrodzeniu przedszkola. Prawdopodobnie jeden z pracowników zawadził metalowym przedmiotem o przewody elektryczne znajdujące się bezpośrednio nad miejscem budowy. W wyniku porażenia prądem do szpitala w Dębicy przewieziony został 24-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego.
Mężczyzna pomimo reanimacji zmarł. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.