Previous
Next
Previous
Next

Będą zmiany w dębickim Urzędzie Pracy?

Odejście obecnych władz w starostwie pociągnie za sobą lawinę innych zmian w urzędach podległych starostwu
Odejście obecnych władz w starostwie pociągnie za sobą lawinę innych zmian w urzędach podległych starostwu

Jeśli nastąpi zapowiadana zmiana władzy w starostwie powiatowym, to nie będzie ona dotyczyć tylko samego starosty, jego zastępcy i kilku urzędników. Starostwo zarządza między innymi służbą zdrowia, szkolnictwem średnim i też Urzędem Pracy. Tu, według naszych informacji, też mogą nastąpić zmiany.
Nie do końca będziemy akceptować taki styl funkcjonowania Urzędu Pracy jaki jest obecnie – mówi nasz rozmówca, który jest zorientowany w sprawie. Urząd ma za zadanie walczyć z bezrobociem, wpływać na tworzenie klimatu przyjaznego dla zatrudniania nowych osób.  Jak jest wie dużo osób, które miało do czynienia z dębickim urzędem pracy. Parę rzeczy będziemy chcieli zmienić, może zaproponujemy kilka innych osób na konkretne stanowiska.  Wszystko będzie się rozstrzygać w najbliższych miesiącach.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.