Previous
Next
Previous
Next

W poniedziałek dowiemy się kto będzie rządził Dębicą. Być może poznany też nowego starostę.

Robert Mucha jest wymieniany jako jeden z kandydatów na stanowisko starosty
Robert Mucha jest wymieniany jako jeden z kandydatów na stanowisko starosty

W poniedziałek 1 grudnia o godzinie 12.oo odbędzie się Sesja Rady Powiatu Dębickiego.  Zostanie na niej wybrany nowy starosta i jego zastępcy. Wśród giełdy nazwisk pojawia się Andrzej Reguła, Stanisław Rokosz, Robert Mucha, Leszek Bieniek oraz … Tadeusz Kamiński. Ten ostatni co prawda nie wszedł do Rady Powiatu, ale radni jeśli zechcą mogą wybrać starostę również spoza swojego grona. Możliwe jest więc i takie rozwiązanie.
Na pewno w poniedziałek poznamy nazwisko nowego burmistrza Dębicy. Jego imię jest znane od blisko dwóch tygodni – będzie to na pewno Mariusz, dziś niewiadomą jest czy Szewczyk czy Trojan.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.