Bez uprawnień za kierownicą

111111111111111Policjanci z komisariatu policji w Pilźnie zatrzymali pijanego mężczyznę, kierującego fordem mondeo. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.
Policjanci w sobotnią noc w Parkoszu zatrzymali do rutynowej kontroli forda mondeo. Podczas prowadzonej interwencji funkcjonariusze poddali badaniu na trzeźwość kierującego mężczyznę. Alkomat wykazał u 29-letniego mieszkańca Podgrodzia prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. W toku prowdzonych czynności ustalono również, że meżczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Po zakończeniu interwencji pijanego mężczyznę przewieziono do miejsca zamieszkania i przekazano pod opiekę rodzinie.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.