Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jerzy Gągała poparł w II turze Mariusza Trojana

trojanTo zaskoczenie, ale pewnie nie jedyne w tej wciąż trwającej kampanii wyborczej. Jerzy Gągała podczas wczorajszej konferencji prasowej poparł Mariusza Trojana jako kandydata na burmistrza Dębicy. Swojego poparcie udzielili też Mariuszowi Trojanowi – kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości europoseł Tomasz Poręba i gospodarz województwa podkarpackiego marszałek Władysław Ortyl, a także poseł Kazimierz Moskal i senator Zdzisław Pupa.
Fot. strona internetowa Jana Warzechy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.