Stefan Bieszczad. Popieram Bożenę Osocha jako kandydatkę na wójta gminy Żyraków

bosocha_poparcie_254x1701Bożena Osocha będzie za kilka dni walczyć o fotel wójta gminy Żyraków. Jej kandydaturę popiera Stefan Bieszczad. – Uważam, że to bardzo dobra osoba na tę funkcję – mówi Bieszczad.
Bieszczad w wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego uzyskał ponad 9 tys. głosów. To najlepszy wynik ze wszystkich kandydatów z powiatu dębickiego, którzy startowali w tych wyborach samorządowych.
– Dziękując za poparcie w tych wyborach proszę tych wszystkich, którzy mi zaufali aby podobnym zaufaniem obdarzyli kandydatkę Wspólnoty Ziemi Dębickiej panią Bożenę Osocha, która za kilka dni będzie walczyć w drugiej turze o stanowisko wójta gminy Żyraków – mówi Stefan Bieszczad. Znam bardzo dobrze panią Bożenę i wiem, że jest to bardzo kompetentna i mądra osoba, która znakomicie poradzi na tym stanowisku. Bardzo proszę wszystkich mieszkańców gminy Żyraków o oddanie głosu właśnie na nią w najbliższą niedzielę 30 listopada.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.