Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kiepska frekwencja w skali kraju – komunikat PKW z godz. 17.30.

Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 30 listopada 2014 r. o liczbie osób ujętych w spisach wyborców oraz liczbie wyborców, którym w ponownym głosowaniu w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do godz. 1730 w dniu 30 listopada 2014 r. wydano karty do głosowania

I. Zbiorcza informacja w skali kraju

Państwowa Komisja Wyborcza, na podstawie danych otrzymanych od 12 509 obwodowych komisji wyborczych na ogólną liczbę 12 513 komisji obwodowych w powszechnych obwodach głosowania, informuje, że według stanu na godz. 1730 w dniu 30 listopada 2014 r. :

1. Liczba osób uprawnionych do udziału w wyborach, tj. liczba osób ujętych w spisach wyborców w obwodach, z których otrzymano dane wyniosła 16 007 333

2. Wydano karty do głosowania 5 175 360 osobom uprawnionym, co stanowi 32.33% w stosunku do liczby osób uprawnionych do udziału w tych wyborach.

źródło. PKW.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.