Previous
Next
Previous
Next

Koniec ery Bielawy?

aatvrJeśli potwierdzą się nasze informacje to w dębickiej Radzie Powiatu władze przejmie koalicja RIS – PSL. Według danych, które udało na się uzyskać obie te formacje mogą uzyskać nawet 15 mandatów. Bardzo dobrze w skali powiatu wypadł RIS uzyskując około 8 tysięcy głosów. Kilka tysięcy zdobył też PSL. Oficjalne wyniki wciąż są jeszcze nieznane. W wyniku awarii systemów komputerowych większość tych informacji wciąż tkwi jeszcze w formie papierowej. dodatkowym zamieszaniem jest fakt, że część kart do głosowania została błędnie wydrukowana i istnieje realna możliwość, że wybory do powiatu w niektórych okręgach będą powtórzone.
Jeśli potwierdzą się przypuszczenia, że w powiecie dojdzie do zmiany władzy oznaczać to będzie, że PiS w powiecie dębickim przegrał w każdej gminie gdzie wystawiał kandydatów na wójtów, przegra być może powiat i na dzień dzisiejszy wciąż niepewny jest wynik w Dębicy, gdzie w Radzie Miasta większość jest z koalicji PiS-Wspólnota ale o tym kto będzie burmistrzem zadecyduje II tura wyborów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.