Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

PiS przegrywa prawie wszystko w powiecie dębickim

Jeśli II tury w wyborach na burmistrza Dębicy nie wygra Mariusz Trojan klęska PiS w Dębicy będzie druzgocąca
Jeśli II tury w wyborach na burmistrza Dębicy nie wygra Mariusz Trojan klęska PiS w Dębicy będzie druzgocąca
Na tle Podkarpacia i powiatów ościennych to coś szokującego. PiS przegrał wszystkie wybory na wójtów w powiecie dębickim, prawdopodobnie utraci też władzę w powiecie i chociaż ma większość w dębickiej Radzie Miasta to los jego kandydata na burmistrza jest niepewny. To katastrofa – mówią działacze PiS.
To szok – mówi jeden z działaczy PiS. Spodziewaliśmy się, że będzie ciężko, ale ta klęska jest druzgocąca.
Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że to co wydarzyło się w Dębicy i powiecie dębickim zainteresowało już władze partii w Rzeszowie. Wieści te też mają dotrzeć do samego Jarosława Kaczyńskiego. O rozwoju sprawy będziemy informować na naszym portalu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.