Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kwesta w Pilźnie

kwesta-w-pilznieTowarzystwo Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej po raz pierwszy zorganizowało kwestę na rzecz odnowy niszczejących nagrobków na pilźnieńskim cmentarzu. Dzięki hojności darczyńców zebrano 3697.18 złotych.
W dzień Wszystkich Świętych wolontariusze Towarzystwa kwestowali przed bramami cmentarza, wspierani przez uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Liceum. Całość zebranej przez nich kwoty przeznaczona zostanie na remont niszczejących nagrobków, niejednokrotnie zasłużonych mieszkańców miasta. Warto dodać, że nagrobki wyremontowane dzięki pieniądzom z kwesty będą specjalnie oznaczone, na tabliczkach znajdzie się informacja, że zostały odnowione staraniem społecznym.
źródło: Urząd Miejski w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.