Previous
Next
Previous
Next

Pani Maria Kolakowska skończyła 102 lata

DSC0680130 października br. swoje 102 urodziny obchodziła Pani Maria Kolakowska mieszkanka Brzeźnicy. Tego dnia wizytę złożyli jej przedstawiciele Urzędu Gminy Dębica,Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz i Sekretarz Gminy Dębica Agnieszka Żurek. Życzyli jubilatce kolejnych długich lat zdrowia i szczęścia rodzinnego, w poczuciu zadowolenia oraz pogody ducha na każdy dzień, nie zabrakło również kwiatów i upominków. 102 latka nie nosi okularów i ma doskonały wzrok, zaraża optymizmem i nie narzeka na żadne dolegliwości. Przybyli goście z podziwem spoglądali na jubilatkę, której pogoda ducha i optymizm zawstydziłby niejednego młodzieniaszka.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.