Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Lipiny kibicują Asseco Resovii

lipinyUczniowie Zespołu Szkół w Lipinach po raz kolejny udowodnili, że są wiernymi kibicami siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. Tym razem dopingowali swoich ulubieńców w spotkaniu Plus Ligi, w którym zespół z Rzeszowa pokonał 3-0 Transfer Bydgoszcz.
Był to już drugi w listopadzie, a czwarty w tym roku, wyjazd uczniów z Lipin do rzeszowskiej hali Podpromie. Wcześniej wraz z kolegami z Zespołu Szkół w Słotowej oraz z Zespołu Szkół w Strzegocicach mieli bowiem możliwość obejrzenia pierwszego w tym sezonie spotkania Ligi Mistrzów, w którym aktualni wicemistrzowie Polski zmierzyli się z pięciokrotnym mistrzem Czarnogóry, zespołem Budvanska Rivijera Budva. Mecz ten również zakończył się wynikiem 3-0 dla Asseco Resovii, uczniowie z Lipin wyraźnie przynoszą więc resoviakom szczęście.
Oprócz możliwości obejrzenia w akcji siatkarzy z Rzeszowa, młodzi kibice siatkówki mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z zawodnikami oraz zdobycia ich autografów. Organizatorką obu wycieczek była nauczycielka Zespołu Szkół w Lipinach, Małgorzata Łętek.
źródło. www.pilzno.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.