Previous
Next
Previous
Next

Pomóżmy dzieciom chorym na raka

pilznoJesteśmy Razem” to  mikołajkowa akcja charytatywna na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Całkowity dochód z niej przeznaczony będzie na leczenie sześciorga dzieci z terenu gminy Pilzno, zmagających się z chorobami nowotworowymi.
Akcja rozpocznie się w sobotę 6 grudnia o godz. 12 w Domu Kultury w Pilźnie, a zainaugurują ją występy przedszkolaków. Po programie artystycznym w wykonaniu uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Pilzno, wystąpią zespoły: Pieśni i Tańca „Sokolanie”, PMA, Rzemieślniczej ZSZ w Pilźnie oraz Szkoły Muzycznej Yamaha. Imprezie towarzyszyć będą zabawy i konkursy dla dzieci oraz kiermasz domowych ciast. Dzień później, w hali Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie zorganizowany będzie – w godz. 9 – 16 – Dzień Dawcy Szpiku, przebiegający pod hasłem „Zarejestruj się jako potencjalny dawca. Podaruj komuś życie”.
Mikołajkowa akcja charytatywna realizowana jest w ramach inicjatywy „Jesteśmy razem” – organizacja cyklu działań kulturalno-edukacyjnych na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Dofinansowana jest ona z dotacji przyznanej ze środków konkursu „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, który realizowany jest w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, nadzorowanego przez przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Regionalnych Operatorów: Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, Fundacja Generator Inspiracji, Fundacja Fundusz Lokalny SMK oraz Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej
źródło. strona internetowa gminy Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.