Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mistrzostwo dla szachistów z Pilzna

mistrzostwo-dla-szachistow-z-pilznaDrużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie w składzie: Oliwia Mirowska, Kamil Wolak, Norbert Mirowski i Piotr Gągała, triumfowała w rozegranych we wtorek w Mielcu Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Tym samym szachiści z Pilzna zapewnili sobie udział w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Prawo gry w mieleckim turnieju miały po dwa najlepsze zespoły z powiatów: dębickiego, mieleckiego, ropczycko-sędziszowskiego oraz kolbuszowskiego. Reprezentanci pilzneńskiej podstawówki wyprzedzili w nim m.in. sklasyfikowaną na drugiej pozycji szkołę z Wadowic Górnych oraz szkolę z Podleszan, która uplasowała się na trzecim miejscu.
źródło: Urząd Gminy Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.