Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Możliwe powtórzenie głosowania do powiatu w okręgu Czarna – Żyraków?

Na części kart do głosowania nie było listy komitetu Edwarda Brzostowskiego
Na części kart do głosowania nie było listy komitetu Edwarda Brzostowskiego
W okręgu Czarna Żyraków może być złożony protest wyborczy i może odbyć się powtórka głosowania. Okazało się, że w części kart do głosowania pominięto listę Komitetu Edwarda Brzostowskiego i Platformy Obywatelskiej. W innych egzemplarzach listy PO były umieszczone dwukrotnie.
Błąd został dostrzeżony w godzinach porannych i później komisja wydając karty sprawdzała już czy zostają wydane poprawne druki. Ale do rąk wyborców mogło trafić wiele egzemplarzy niewłaściwych kart do głosowania do powiatu. Ile? To dopiero okaże się po wyjęciu kart z urn wyborczych i sprawdzeniu ile błędnych kart użyto w głosowaniu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.