PiS zdobył prawdopodobnie 19 mandatów w Sejmiku. Będzie rządził samodzielnie.

IMG_1969Jeśli potwierdzą się nieoficjalne jeszcze dane to w Sejmiku Wojewódzkim na Podkarpaciu PiS zdobył 19 mandatów. Oznacza to, że będzie mógł rządzić samodzielnie. Prawie pewny mandat na Władysław Ortyl, który miał pierwsze miejsce w naszym okręgu na liście do Sejmiku. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze wyników innych kandydatów z naszego powiatu, którzy ubiegali się o mandaty radnych w tym organie samorządu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.