Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poseł Kazimierz Moskal. Popieram Bożenę Osocha jako kandydatkę na wójta gminy Żyraków

osochaPochodzący z Żyrakowa poseł PiS Kazimierz Moskal popiera Bożenę Osocha jako kandydatkę na wójta gminy Żyraków. – Znam panią Bożenę od wielu lat i wiem, że znakomicie poradzi sobie jako gospodarz mojej rodzinnej gminy. Dlatego zwracam się z prośbą do moich przyjaciół i znajomych o oddanie głosu na nią w drugiej turze wyborów na wójta gminy Żyraków.
Poparcie dla Bożeny Osocha wyraził również senator Zdzisław Pupa, prof. Jan Szyszko i radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Stefan Bieszczad.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.