Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jerzy Gągała. Popieram kandydata PiS na burmistrza Mariusza Trojana, zawsze miałem prawicowe pogląd

IMG_7177Jerzy Gągała zapytany dlaczego popiera Mariusza Trojana na burmistrza Dębicy odpowiada. – Zawsze byłem za tym aby prawicę łączyć a nie dzielić. Sam zabiegałem o poparcie PiS mojej kandydatury na burmistrza bo chciałem być kandydatem szeroko rozumianej dębickiej prawej strony. Stało się inaczej. Wystartowałem z własnego komitetu i uzyskałem poparcie kilku tysięcy osób. Teraz w drugiej turze popieram prawicowego kandydata na burmistrza a jest nim właśnie Mariusz Trojan –  mówi Jerzy Gągała. To jedyny kandydat, który skupia całą dębicką prawicę. Zawsze miałem prawicowe poglądy i nie zamierzam ich zmieniać na potrzeby tych czy jakichkolwiek innych wyborów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.