Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Senator Zdzisław Pupa. Popieram Bożenę Osocha jako kandydatkę na wójta gminy Żyraków

Senator Zdzisław Pupa popiera kandydaturę Bożeny Osocha na wójta gminy Żyraków
Senator Zdzisław Pupa popiera kandydaturę Bożeny Osocha na wójta gminy Żyraków
Senator Zdzisław Pupa z PiS popiera kandydaturę Bożeny Osocha na wójta gminy Żyraków – Uważam, że jest to bardzo dobra i kompetentna osoba – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją Zdzisław Pupa.
Senator Pupa jest zaskoczony stanowiskiem gminnego zarządu PiS, które podjęło uchwałę o poparciu w drugiej turze wyborów Marka Rączki, który jest kandydatem PSL.
To dla mnie prawdziwe zaskoczenie, że działacze PiS popierają człowieka związanego z obozem obecnie sprawującym władzę w kraju – dodaje Zdzisław Pupa. Dla mnie i wielu moich kolegów parlamentarzystów to szok. Sprawa ta trafia właśnie do Jarosława Kaczyńskiego, który mam nadzieję, wypowie się w tej kwestii.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.