Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zarząd Komitetu Gminnego PiS w Żyrakowie popiera Marka Rączkę na wójta gminy Żyraków

raczka23 listopada w Zawierzbiu odbyło się zebranie Zarządu Gminnego Komitetu PiS w Żyrakowie. Podjęto na nim uchwałę, że żyrakowski PiS będzie popierał w II turze wyborów Marka Rączkę.
-Pod tą uchwałą podpisało się 19 osób a jedna wstrzymała się – informuje Bogdan Wójtowicz, przewodniczący K.G. PiS w Żyrakowie. Dla nas jest to kontynuacja działań rozpoczętych cztery lata temu.
Jeśli Marek Rączka wygra wybory to jego zastępcą zostanie Krzysztof Czerwiec, jego dotychczasowy zastępca i konkurent w pierwszej turze wyborów.
– Tak to prawda, mamy taką umowę z Markiem Rączką – przyznaje Krzysztof Czerwiec. W razie zwycięstwa pana Rączki obejmę stanowisko jego zastępcy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.