Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

VI Bieg Niepodległości – 9 listopada br. w Brzeźnicy

2092943956W ramach obchodów upamiętnienia Odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 9 listopada 2014r. odbył się w Brzeźnicy VI Gminny Bieg Niepodległości. Wzięło w nim udział blisko 300 uczestników z 12 zespołów szkół z gminy Dębica oraz Gimnazjum z Brzostka. Bieg podzielono na 5 kategorii wiekowych. Trasa prowadziła drogami Brzeźnicy po czym finisz zlokalizowany został na boisku Lekkoatletycznym przy ZS w Brzeźnicy. Najdłuższa trasa liczyła ok. 2000m, a najkrótsza, dla maluchów z „zerówki” oraz pierwszej klasy – 200m. Po zakończonym biegu dla 3 najlepszych osób w każdej kategorii wiekowej zostały wręczone medale oraz słodkie upominki. Rozlosowano również 30 nagród w postaci: plecaków, maskotek, piłek, czepków, okularów do pływania, akcesoriów komputerowych oraz karnetów wejściowych na kompleks basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu. Nagrody te ufundowane zostały przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zespół Szkół w Brzeźnicy. Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele ZS w Brzeźnicy: Agnieszka Duda, Tomasz Mroczka, Jacek Kulik oraz Jarosław Kulig, natomiast nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy medyczni – NZOZ Pogotowie Medyczne Sebastian Radzik.
Wyniki klasyfikacji VI Biegu Niepodległości
Kategoria 0-1 SP Dziewczęta
Miejsce
Nazwisko i imię
Miejscowość
1
Jezuit Kinga
Brzeźnica
2
Żółkiewska Jolanta
Stasiówka
3
Klabacha Katarzyna
Brzeźnica
Kategoria 0-1 SP Chłopcy
1
Jamróz Michał
Pustków – Osiedle
2
Surdel Kamil
Brzeźnica
3
Zieliński Szymon
Brzeźnica
Kategoria II-III Dziewczęta
1
Strzałka Wiktoria
Brzeźnica
2
Kucharska Julia
Brzeźnica
3
Wilk Patrycja
Pustków
Kategoria II-III Chłopcy
1
Kucharski Kacper
Brzeźnica
2
Klabacha Kacper
Brzeźnica
3
Hereśniak Adam
Podgrodzie
Kategoria IV-VI SP Dziewczęta
1
Mazur Anna
Pustków – Osiedle
1
Mazur Zofia
Pustków – Osiedle
2
Strzałka Kinga
Nagawczyna
3
Cieślik Alicja
Pustków – Osiedle
Kategoria IV-VI SP Chłopcy
1
Lichoń Jakub
Paszczyna
2
Rutka Artur
Brzeźnica
3
Kusek Jakub
Pustków – Osiedle
Kategoria I-III Gimnazjum Dziewczęta
1
Wojdyła Julianna
Brzostek
2
Czaja Izabela
Nagawczyna
3
Cieśla Katarzyna
Stasiówka
Kategoria I-III Gimnazjum Chłopcy
1
Kisiel Mikołaj
Pustków – Osiedle
2
Gradkowski Dawid
Brzostek
3
Szczepanek Piotr
Pustków – Osiedle
Kategoria Dorośli KOBIETY
1
Machaj Magdalena
Brzostek
2
Klabacha Kinga
Brzeźnica
3
Klabacha Klaudia
Brzeźnica
Kategoria Dorośli MĘŻCZYŹNI
1
Kusowski Jakub

2
Ligęzka Sebastian

3
Dudek Adam
Brzeźnica
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.