Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Zasowie

111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego w miejscowości Zasów. W wyniku doznanych obrażeń do rzeszowskiego szpitala przewieziony został 14-letni chłopiec.
Do zdarzenia doszło w czwartek przed godz. 19 w Zasowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skuterem 14-latek wyjeżdżając z posesji wjechał na główną drogę wprost pod nadjeżdżającego opla zafirę. W wyniku zderzenia kierowca jednośladu doznał obrażeń. 14-letniego mieszkańca Zasowa przewieziono do szpitala w Rzeszowie. Kierujący oplem zafira 45-letni mieszkaniec Zasowa nie ucierpiał w zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Sporządzona przez funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia dokumentacja pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.