Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska popiera Szewczyka

tVKUvKndae1Sx1eBXNStVMFQa9R2ioIF-s2uHmAXR9QMoją kandydaturę na stanowisko Burmistrza Dębicy poparła Wojewoda Podkarpacki – Pani Małgorzata Chomycz-Śmigielska. Wojewoda, jako przedstawiciel Rady Ministrów w województwie, jest odpowiedzialny za wdrażanie i wprowadzanie w regionie programów rządowych – mówi Mariusz Szewczyk, kandydat na burmistrza Dębicy. Argumentując swoje stanowisko, Pani wojewoda powołała się na bardzo dobrą współpracę ze mną, gdy pełniłem obowiązki Burmistrza Dębicy w 2010 roku, kiedy to według jej opinii, sprawdziłem się jako dobry gospodarz miasta. Uważa mnie za człowieka uczciwego, sumiennego, oddanego mieszkańcom, posiadającego bogate doświadczenie zawodowe, co gwarantuje, że będę dobrym Burmistrzem Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.