Previous
Next
Previous
Next

Wyniki Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej

DSC08090” WRÓCILI  Z  ANIOŁEM ”
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy był organizatorem Powiatowego Konkursu Recytatorskiego
Poezji Religijnej, który odbył się w dniach 13-14 listopada 2014 roku w DK „Śnieżka” w Dębicy.
W grupie wiekowej – szkoła podstawowa brało udział: 5 osób – poezja śpiewana i 29 osób – recytacja. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica reprezentowało w tej grupie troje recytatorów .
* Magdalena Mazur – I miejsce 
* Eliza Banach –  III miejsce
 * Karolina Szuty – wyróżnienie
Ponadto Jury przyznało nagrodę specjalną GRAND PRIX dla „najlepszego z najlepszych” i otrzymała ją Madzia Mazur wraz z piękną  rzeźbą Anioła.
W grupie wiekowej-gimnazja  wystąpiło: 8 osób – poezja śpiewana i 22 osoby – recytacja. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica  reprezentowało  dwoje recytatorów i jedna wokalistka.
* Szymon Bielatowicz – II miejsce
* Natalia Świstara – wyróżnienie
* Dominika Sierżęga – I miejsce [wokalistka]
Recytatorów przygotowała pani Dorota Bielatowicz, a wokalistkę  pan Łukasz Chorążak. Dla w/w grup wiekowych był to Finał tegoż konkursu. Natomiast w grupie wiekowej – szkoła średnia 3 osoby śpiewało poezje, a 23 – recytowało. W grupie wiekowej – dorośli  było sześcioro recytatorów.
Reprezentantka CKiB  pani Dorota Bielatowicz zajęła II miejsce i otrzymała nominację Jury do Finału.
Cieszymy się z sukcesów artystycznych naszych przedstawicieli, którzy prezentują
piękną i trudną formę przekazu poezji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.