Zwycięstwo z wiceliderem.

plakat kępa - tarnobrzegDrużyna UKS Kępa MOSiR Dębica po miesięcznej przerwie rozegrała kolejne spotkanie IV ligi mężczyzn na własnej hali. Tym razem po drugiej stronie siatki, stanęła ekipa zajmująca 2 miejsce w ligowej tabeli – KPS MOSiR Siarka Tarnobrzeg. Drużyna gospodarzy jak do tej pory przegrała jeden mecz w ligowych pojedynkach i na dębickiej hali byli murowanymi faworytami meczu.
Gracze Kępy od początku wyszli na mecz skoncentrowani, z dużą determinacją i wolą walki aby pokazać, że miejsce w tabeli nie odzwierciedla rzeczywistego stanu ich umiejętności. Już w początkowej fazie pierwszego seta, dobre zagrywki, bloki, a także kombinacyjna gra pozwoliła uzyskać prowadzenie. Podopieczni trenera Łukasza Nowaka postawili przysłowiową „kropkę nad i” powiększając przewagę. Set zakończył się wygraną Kępy  25:15.
Drugi set przebiegał bliźniaczo podobnie do pierwszego. Mocne zagrywki, cierpliwość, a także sporo spektakularnych bloków i obron pozwoliło na spokojne prowadzenie gry przez ekipę gospodarzy. UKS Kępa MOSiR Dębica –  KPS MOSiR Siarka Tarnobrzeg 2:0, wynik drugiego seta 25:19. W trzeciej partii nie obyło się bez emocji. Przyjezdni widząc, że wynik wymyka im się z rąk, a siatkarze Kępy nie zamierzają odpuszczać, podjęli ryzyko i wzmocnili zagrywkę. Pomimo tego, gra toczyła się punkt za punkt, żadna z ekip w początkowej fazie seta nie mogła doprowadzić do większego niż 2 punktowe prowadzenie. Przy stanie 18:18 zawodnicy Siarki uzyskali  przewagę 4 punktów i wtedy na parkiet wszedł rezerwowy atakujący dębickiego klubu Paweł Grzegorski. Jego zagrywki doprowadziły do wyrównania spotkania, a bloki i dobre wykończenie kontr pozwoliło wygrać naszym siatkarzom ostatnią partię meczu. Po bardzo dobrym spotkaniu stojącym na wysokim poziomie zawodnicy Kępa zajmują IV lokatę w tabeli
UKS Kępa MOSiR Dębica – KPS MOSiR Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:15 25:19 27:25)
Skład: Gołąb Paweł, Pazdan Maksymilian, Jadach Rafał (kapitan zespołu), Baran Kamil, Gągała Bartosz, Olszewski Maciej, Krzysztof Knaź (Libero) oraz Kozioł Sebastian, Grzegorski Paweł, Mosur Jacek, Niezgoda Mateusz, Puźniak Michał.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.