Previous
Next
Previous
Next

Ustalony sprawca okaleczenia butelką

policjaDębiccy policjanci ustalili sprawcę okaleczenia mężczyzny. W ubiegły piątek przedstawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 24-letniemu mieszkańcowi Radłowa. Mężczyzna uderzył butelką w twarz 25-letniego mieszkańca Dąbia.
Do zdarzenia doszło 26 października w jednym z lokali w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że, podczas wymiany zdań pomiędzy uczestnikami jeden z nich uderzył szklaną butelką w twarz drugiego mężczyznę. Obrażenia były na tyle groźne, że po wstępnym opatrzeniu w dębickim szpitalu, poszkodowanego przewieziono do Rzeszowa celem dalszego leczenia.
Wstępne policyjne ustalenia wskazywały że, napastnik był w 4-osobowej grupie mężczyzn. W toku przeprowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych, ustalono sprawcę okaleczenia. Działania doprowadziły do piątego mężczyzny, który okazał się sprawcą. Był nim 24-letni mieszkaniec Radłowa z powiatu tarnowskiego. W ubiegły piątek mężczyźnie przedstawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci okaleczenia twarzy. 24-latek przyznał się do popełnionego czynu i złożył obszerne wyjaśnienia. Wobec meżczyzny zastosowano dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.