Previous
Next
Previous
Next

Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy

S0294040Już 10 stycznia 2015 roku odbędzie się kolejny Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy. Odwiedzający tego dnia obiekty MOSIR będą mieli możliwość skorzystania z lodowiska oraz basenu w cenie 1 zł za pierwsze 70 minut pobytu.
„Dzień Otwarty to świetna okazja dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także całych rodzin do wspólnego spędzenia czasu na obiektach sportowych. Specjalnie na tę okazję przygotowane pokazy z pewnością umilą odwiedzającym czas i zachęcą to częstszego korzystania z lodowiska czy basenu” – mówi Robert Mazur, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.
Podczas Dnia Otwartego wszyscy, którzy odwiedzą obiekty MOSiR będą mieli okazję obejrzeć przygotowany specjalnie na tę okoliczność przez Uczniowski Klub Jazdy Figurowej na Lodzie występ taneczny. W części basenowej odbędzie się natomiast pokaz nurkowania.
Jednak to nie wszystkie atrakcje przygotowywane przez MOSiR.
Klub Maratończyka planuje z początkiem nowego roku otworzenie trzech tras biegowych, które znajdować się będą na obrzeżach Dębicy. „Trasy te mają być wytyczone m.in. na terenie osiedli Budzisz i Wolica. Stosowne dokumenty zostały już złożone do Nadleśnictwa Dębica w celu oznakowania tras” – dodaje Robert Mazur.
Informacje dotyczące Dnia Otwartego oraz utworzeniu tras biegowych zamieszczone zostaną na stronie internetowej MOSiR-u.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.