Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Głosujmy na projekt z Łęk Dolnych

glosujmy-na-projekt-z-lek-dolnychProjekt Zespołu Szkół w Łękach Dolnych pod tytułem „Sztuka łączy pokolenia”, opracowany przez tamtejsze nauczycielki Katarzynę Jankosz oraz Bożenę Kochanowską, otrzymał grant w ramach konkursu „Tu mieszkam tu zmieniam” organizowanego przez Fundację WZWBK. Dofinansowanie wystarczy na sfinansowanie połowy całkowitych kosztów projektu wynoszących 10 tys. zł.
Granty otrzymało 305 projektów, z tego 22 z województwa podkarpackiego, a wśród nich tylko 4 projekty opracowane przez szkołę. Wkład własny to przede wszystkim udostępnienie pomieszczeń przez szkołę na działania związane z projektem oraz praca nauczycieli-wolontariuszy (koordynacja działań, prowadzenie warsztatów i sprawowanie opieki nad niepełnoletnimi uczestnikami).
Szkoła ma jeszcze szansę na otrzymanie dodatkowej nagrody, o którą walczy od 15 grudnia przez tydzień w internetowym głosowaniu.
Beneficjentami projektu Sztuka łączy pokolenia” są dzieci uczęszczające do przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum, ich rodzice oraz dziadkowie. Wspólny udział w cyklu spotkań warsztatowo-wyjazdowych związanych z różnymi obliczami sztuki ma wzmocnić lokalną wspólnotę międzypokoleniową. W działania artystyczne (haft, decoupage, pisanki, ozdoby i stroiki wielkanocne, rzeźba, rysunek i fotografia) zaangażowane będą trzy pokolenia. Autorki projektu zakładają współpracę m. in. z kołem gospodyń wiejskich, lokalnymi artystami, miejscowym muzeum oraz domem kultury.
Swoje głosy na projekt „Sztuka łączy pokolenia” można oddawać
http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.