Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Harcerze z kolędą w redakcji Ziemi Dębickiej


IMG_8513
Dziś naszą redakcję i naszych sąsiadów odwiedzili harcerze z 55 Dębickiej Drużyny Starszoharcerskiej Gawra. Goście zagrali i zakolędowali jak w okresie Bożonoarodzeniowym przystało. Grała gitara a głos kolęd wprawiał wszystkich w doskonały, świąteczny humor. Najwięcej frajdy mieli kilkuletnia Karolinka Borowiec i jej młodszy brat Mikołaj, którzy z podziwem patrzyli na swoich starszych kolegów i koleżanki harcerzy przebranych za Trzech Króli, Marię i Józefa i ich świtę. Pięknie Wam za kolędę dziękujemy!
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.