Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Igraszki z „BALLADYNĄ”, czyli o tym jak beneficjenci projektu „ Chcemy więcej, chcemy lepiej” z Nagawczyny obejrzeli innowacyjną sztukę na deskach rzeszowskiego teatru.

DSC01268Dzień 16 grudnia 2014 był dla młodzieży z Nagawczyny wyjątkowy. W tym dniu grupa teatralno-dziennikarska realizująca projekt „Chcemy więcej, chcemy lepiej”, uczestniczyła w spektaklu, jakiego jeszcze dotąd w rzeszowskim teatrze nie było. Wybitny reżyser Radek Rychcik, zainspirowany 100 – leciem wybuchu I wojny światowej umieścił akcję dramatu w tamtejszych czasach. Nowe spojrzenie na sztukę i świat – zachwyciło i pokazało młodym widzom, że jest mnóstwo sposobów na realizację własnych pomysłów.

W ramach wycieczki młodzież odwiedziła również studio Telewizji Rzeszów. Była to wyjątkowa okazja do pojawienia się po drugiej stronie pulpitu w roli prezentera TV. Bezpośrednie rozmowy z aktorami i dziennikarzami były dla uczestników nowym doświadczeniem i niezapomnianą lekcją „na żywo”.

Wycieczka do Rzeszowa była częścią projektu „Chcemy więcej, chcemy lepiej” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w Publicznym Gimnazjum Zespołu Szkół w Nagawczynie w partnerstwie z Gminą Dębica.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.