Previous
Next
Previous
Next

Jarosław Śliwa nowym wiceburmistrzem Dębicy

aaa
Mariusz Szewczyk właśnie ogłosił, że nowym wiceburmistrzem Dębicy jest Jarosław Sliwa

Zaskoczenia dużego nie ma, ale emocje niemałe. Burmistrz Mariusz Szewczyk właśnie ogłosił, że jego zastępcą został Jarosław Śliwa. Śliwa starował w wyborach na burmistrza Dębicy ale nie wszedł do drugiej tury. Wszedł do niej Mariusz Szewczyk i zyskał między innymi poparcie Jarosława Śliwy. Od dziś jest nowym wiceburmistrzem Dębicy.
 
 
 
 
 
 
Dziennikarze na konferencji prasowej Mariusza Szewczyka
Dziennikarze na konferencji prasowej Mariusza Szewczyka

 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.