Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kolejny plac zabaw w Gminie Dębica

1283378175Przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Stobiernej powstał plac zabaw. Koszt inwestycji wyniósł ok. 46 tys. zł. Został on pokryty ze środków własnych Gminy Dębica w kwocie ok. 38 800 zł. natomiast ze środków Funduszu Sołeckiego wsi Stobierna w kwocie ok. 4 800 zł.
Brakujące kwota ok. 2 500 zł. zostały zabezpieczone w ramach Funduszu Sołeckiego na 2015 rok. Wykonawcą placu zabaw było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „APIS” Jadwiga Oziębłoz Jarosławia. W ramach inwestycji opracowana została dokumentacja techniczna oraz zamontowano następujące urządzenia: huśtawkę podwójną ramieniową dwuosobową, domek z dwoma zjeżdżalniami, karuzelę talerzową z siedziskami, piaskownicę 4-boczną drewnianą oraz dwa sprężynowce typu: „koń” i „motor”. Ponadto plac zabaw został częściowo ogrodzony i wyposażony w dwie ławki parkowe, kosze na śmieci oraz tablicę z regulaminem. Odbiór nowej inwestycji nastąpił w dniu 17 grudnia 2014r.
 

źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.