Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert Mateusza Ziółko, zwycięzcy III edycji The Voice of Poland w Gospodzie U 7 Zbójów

!cid_2A1EA8A6-DFA5-42C3-8304-BCF9C4D1B42D

Zapraszamy na pierwsze takie, choć niewątpliwie nieostatnie, niezwykłe wydarzenie w Gospodzie.
Zapraszam na koncert Mateusza Ziółko, zwycięzcy III edycji The Voice of Poland. Kameralnie, ekskluzywnie (zaledwie 50 osób), klimatycznie. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, realizacja telewizyjna na dwóch ekranach.
Mateusz, akompaniując sobie na instrumentach klawiszowych, zaśpiewa własne utwory oraz piosenki z repertuaru m.in. Queen, Niemena, Michaela Jacksona. Wyjątkowy głos, wielka kultura muzyczna i co raz większa popularność medialna. Krótko mówiąc prawdziwa Gwiazda U 7 Zbójów.
Mateusz Ziółko – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze jako dziecko od nauki gry na pianinie.
Mając 15 lat założył swój pierwszy zespół. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku biorąc udział w programie „Mam Talent” na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorów oraz sympatię widzów. W 2012 roku wraz z zespołem pojawił się także w „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W między czasie występował jako gość specjalny w poszczególnych odcinkach „Jaka To Melodia”.
Na scenie można go było zobaczyć i posłuchać w wielu projektach: „Michael Jackson Symfonicznie”, „Freddie Mercury Symfonicznie”, „Queen Story” czy podczas koncertów z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej oraz Orkiestrą Symfoników Bydgoskich. Wystąpił także na jednej scenie z Amy McDonald, Coolio oraz Johnem Milesem w duecie podczas polskiej edycji światowej trasy Night Of The Proms.
W 2013 Mateusz Ziółko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, tym samym podpisując kontrakt z wytwórnią. Artysta został również laureatem głównej nagrody w konkursie „Superdebiuty 2014” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Obecnie Mateusz pracuje nad debiutanckim albumem oraz intensywnie koncertuje w całej Polsce.
Cena biletu wstępu: 50 zł. Rezerwacje – 502 300 302 lub gospoda@u7zbojow.pl
Udostępnimy 30 miejsc siedzących i 20 stojących. Dlatego kto pierwszy, ten lepszy!
Dziesięć osób, które wykupią dodatkową cegiełkę o wartości 50 zł (dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na szczytny cel), zje po koncercie, kolację z Mateuszem!
Serdecznie zapraszam!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.