Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Marek Rączka. Krzysztof Czerwiec nie jest już moim zastępcą.

IMG_0158
Marek Rączka póki co nie zapowiada rychłego powołania swojego zastępcy, ale przyznaje, że szuka kogoś na to stanowisko

Nie potwierdziły się zapowiedzi z kampanii wyborczej, że w razie wygranej Marka Rączki jego zastępcą zostanie Krzysztof Czerwiec. W ostatni poniedziałek Marek Rączka złożył ślubowanie i jednocześnie tego samego dnia  odwołał swojego zastępcę ze stanowiska.
Rączka zapowiada, że na razie będzie rządził samodzielnie, ale szuka ewentualnego zastępcy.
– Rozmawiałem niedawno z burmistrzem Zagórza podczas spotkania w Warszawie. Mówił mi, że rządzi tam od wielu lat i obywa się bez zastępcy. Może to jest wyjście? – zastanawia się Rączka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.