Previous
Next
Previous
Next

Mecz Mini Hokeja

W niedzielę 7 grudnia na lodowisku przy ul. Piłsudskiego rozegrany został czwarty w tym sezonie turniej Mini Hokeja I w ramach ligi podkarpacko – małopolskiej. Uczestnikom i zwycięzcom turnieju medale wręczył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.
Po trzech turniejowych zwycięstwach, tym razem dębiczanie mimo gry przed własną publicznością musieli zadowolić się drugim miejscem. Triumfował zespół Niedźwiadków Sanok I, który w decydującym starciu po niezwykle zaciętym meczu pokonał UKH Dębica I 2:0. Na najniższym stopniu podium uplasował się drugi zespół Niedźwiadków, natomiast na 4 i 5 miejscu kolejno: KTH KM Krynica i UKH Dębica.
„Jeżeli chodzi o rywalizację najmłodszych hokeistów to nie wynik jest najważniejszy a dobra zabawa i zbieranie cennego doświadczenia. Dlatego każdy uczestnik niezależnie od zajętego miejsca został nagrodzony złotym medalem i upominkiem w postaci przybornika szkolnego, które przekazała firma TC Dębica” – mówi Marcin Hadowski, prezes UKH Dębica.
Wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy poszczególnych zespołów jak i najlepszy strzelec, zawodnik i bramkarz turnieju. Każdy z nich otrzymał plecak ufundowany przez firmę Omega Pilzno. Na zakończenie zmagań w meczu poza turniejem wystąpili najmłodsi hokeiści UKH Dębica, wśród których znaleźli się nawet 4- latkowie. To właśnie oni zostali nagrodzeni największymi brawami przez zgromadzoną publiczność. Specjalnymi gośćmi turnieju byli: nowo wybrany burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Dębicy Wiesław Broda, którzy na ręce zawodników złożyli serdeczne gratulacje i wręczyli medale.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.