Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk. W czwartek będzie znane nazwisko wiceburmistrza.

S0412057W najbliższy czwartek poznamy nazwisko nowego wiceburmistrza – mówi Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy. Trwają właśnie rozmowy w tej sprawie ze środowiskami politycznymi Dębicy.
Mariusz Szewczyk zapowiada, że początkowo powoła tylko jednego wiceburmistrza, chociaż w dębickim Ratuszu są do obsadzenia  dwa takie stanowiska.
Osoby na tych stanowiskach będą pełnić jednocześnie funkcję dyrektorów oświaty i do spraw inwestycyjnych. Wszystko po to, aby nie zwiększać zatrudnienia w Urzędzie i nie generować większych kosztów funkcjonowania administracji – dodaje Szewczyk. Ale na razie powołam tylko jednego zastępcę.
Burmistrz nie chce rozmawiać o konkretnych osobach.
Wszystko wyjaśni się pod koniec tygodnia. Proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości – kończy rozmowę Mariusz Szewczyk.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.