Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wystawy: Agnieszka Osak – malarstwo, Grzegorz Frydryk – grafika i obiekty naturalne

8396 Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie dwóch wystaw: Agnieszka Osak – „Witajcie w naszej bajce” – malarstwo, Grzegorz Frydryk – grafika i obiekty naturalne. Wernisaż odbędzie się 12 grudnia br. o godz.19.

Agnieszka Osak-Matrejek – urodzona w 1984r., mieszka w Dębicy. Studia artystyczne w Instytucie Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Rzeszowskim ukończyła dyplomem z wyróżnieniem w 2008 r., Ukończyła również Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno – Filmowych w Warszawie.

Grzegorz Frydryk – urodzony w 1976 roku w Rzeszowie. Studia w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom w 2002 roku w Pracowni Malarstwa prof. Ireny Popiołek –Rodzińskiej oraz w Pracowni Grafiki prof. Andrzeja Pietscha. Od 2006 roku pracuje jako asystent w Zakładzie Grafiki Warsztatowej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2012 roku doktorat na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Nagrody:

2011

– Nagroda Dyrektora Galerii Sztuki Współczesnej w Przemyślu w postaci organizacji

wystawy indywidualnej w konkursie „Obraz, Grafika, Rysunek, Rzeźba Roku”, BWA Rzeszów.

– Wyróżnienie regulaminowe, II Gdyński Przegląd Grafiki „Sport w grafice” GDYNIA.

2006

– Kwalifikacja grafiki do bibliofilskiego wydania Pisma Świętego, Poznań.

2004

– Nagroda Wojewody Podkarpackiego w konkursie „Obraz, Grafika, Rysunek, Rzeźba Roku”, BWA Rzeszów.

2003

– Pierwsze miejsce w konkursie „Grafika Kwartału”, BWA Rzeszów.

2002

– Stypendium Fundacji im. Tadeusza Kulisiewicza w Warszawie.

2001

Wyróżnienie honorowe, Pierwszy Regionalny Przegląd Małych Form Plastycznych, Przeworsk.

Wystawy zbiorowe:

Udział w około 70 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.(Belgia, Egipt, Wilno, Bruksela, Bitola, Kanada, Włochy)

Wystawy indywidualne:

Siedem wystaw indywidualnych w kraju i za granicą.( Przemyśl, Rzeszów, Jarosław, Kanada)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.