Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mikołajkowe Zawody Pływackie w Pustkowie-Osiedlu

1047822228Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, że w dniu 5 grudnia br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie–Osiedlu odbędą się Mikołajkowe Zawody Pływackie klas I, II, III i IV z terenu Gminy Dębica. Zawody rozpoczną się o godz. 10:00,  udział w nich wezmą reprezentanci Zespołów Szkół z terenu Gminy Dębica,  jedna dziewczynka i jeden chłopiec z danej klasy. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, zdobywcy miejsc I – III w każdej kategorii otrzymają medale. Gościem honorowym zawodów będzie Święty Mikołaj.
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.