Previous
Next
Previous
Next

Aukcja charytatywna w Galerii Sztuki

8373
4 grudnia br. w Galerii Sztuki MOK odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz 5-cio letniego Dominika, podopiecznego Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Aukcja rozpocznie się o godz.19, serdecznie zapraszamy.
 
 
POMÓŻ DOMINIKOWI ! TO NIC NIE KOSZTUJE !
Mam na imię Dominik i mam 5 lat. Jestem podopiecznym Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Mieszkam z rodzicami i braćmi w Gębiczynie.
Od urodzenia choruję na achondroplazję i wodogłowie, które uniemożliwiają mi chodzenie oraz samodzielne funkcjonowanie.
Chciałbym poznawać świat, chodzić na spacery i spotykać ludzi.
Teraz nosi mnie mama albo tata. Ale jest im trudno, bo rosnę i jestem coraz cięższy.
Potrzebuję specjalistycznego wózka, który umożliwi mi wykonywanie tych czynności.
Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję w imieniu swoim oraz rodziców.
                                                                                                              Dominik

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.