Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Napad na hotel w Dębicy. Ukradziono kilka tysięcy złotych.

policePolicja poszukuje sprawcy napadu na recepcjonistkę hotelu w Dębicy. Młody mężczyzna zagroził pracownicy żądając wydania pieniędzy.  Uciekł kradnąc kilka tysięcy złotych.
Do zdarzenia doszło po godz. 7 rano, w hotelu przy ulicy Budzisz w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawcą jest młody mężczyzna, o wzroście około 180 cm.  W chwili zdarzenia miał na sobie ciemną kurtkę, twarz zasłaniał kapturem. Przedmiotem przypominającym broń zmusił recepcjonistkę do wydania pieniędzy. Skradł kilka tysięcy złotych, po czym oddalił się z lokalu.
Skierowane na miejsce policyjne patrole nie napotkały napastnika. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny zabezpieczając materiał dowodowy oraz nagrania z monitoringu.
Apelujemy, aby osoby, które mogły widzieć opisanego mężczyznę w godzinach porannych w rejonie ulicy Budzisz skontaktowały się z miejscową Policją pod nr 997.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.