Previous
Next
Previous
Next

Oddaj głos na wielbłąda

wielbladWarszawska Fundacja „Orszak Trzech Króli” po raz kolejny ogłosiła konkurs, w którym mieszkańcy orszakowego miasta mogą oddawać swe głosy.
Miasto o największej liczbie oddanych głosów będzie gościć podczas orszaku żywego wielbłąda. Prawdziwy wielbłąd to ogromna atrakcja dla najmłodszych uczestników Orszaku Trzech Króli.
Zróbmy dzieciom niespodziankę, zagłosujmy na wielbłąda!
Głosy można oddawać do dnia 15 grudnia 2014 r.
Głosy można oddawać pod tym adresem: http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-1.html
źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.