Previous
Next
Previous
Next

Elektro i popping w Śnieżce

śnieżkaMateusz Dragan, kilkukrotny finalista ogólnokrajowych zawodów, uczący się od światowej sławy tancerzy, przekazywał swoją wiedzę podczas warsztatów zorganizowanych w Domu Kultury „Śnieżka”.

Zajęcia w pierwszej części  prowadzone były przez Monikę Matusik, instruktor tańca i inicjatorkę warsztatów. Przez kolejne dwie godziny swoimi umiejętnościami dzielił się Mateusz Dragan, zawodowy tancerz z Rzeszowa. Uczestnicy zajęć z ogromnym entuzjazmem i zaciekawieniem próbowali własnych możliwości tanecznych w nietypowych stylach, takich jak popping i elektro. Były też ćwiczenia z elementami break dance, które odbywały się w parterze i wymagały sprawności ciała. Warsztaty zwieńczył taneczny pokaz Mateusza Dragana.
Zapraszamy na stałe zajęcia do nowo powstałej grupy street dance działającej w Domu Kultury „Mors”. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 14 680 93 62, 507 190 187.

fot. Monika Matusik
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.