Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Oficjalna wersja Policji o śmierci ś.p. Lidii Górskiej

lidkaDzisiaj rano na ulicy Nosala w rejonie galerii dębickiej doszło do potrącenia pieszej. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewieziona została 54-letnia mieszkanka Dębicy.
Do zdarzenia doszło przed godziną 7 rano. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że, kierujący citroenem xsara picasso potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę. Poszkodowaną przewieziono do dębickiego szpitala. Kierujący citroenem 46-letni mieszkaniec Dębicy był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku. Około południa personel szpitala poinformował że, potrącona w wypadku kobieta zmarła. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.