Previous
Next
Previous
Next

Pogrzeb ś.p. Lidki Górskiej we wtorek lub środę.

lidkaDzień przed Wigilią lub w sam dzień Wigilii odbędzie się pogrzeb Lidii Górskiej, nauczycieli dębickiego I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, która zmarła w wyniku potrącenia przez samochód. Lidka spocznie na cmentarzu komunalnym w Dębicy przy ulicy Cmentarnej. Dokładny dzień  w którym odbędzie się pogrzeb podamy na naszym portalu.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.